.

.

Боја и ладна акрилна кожна боја финиш - сјај - 5 fl oz

Боја и ладна акрилна кожна боја финиш - сјај - 5 fl oz

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Овозможува висок сјај Отпорен на гребење, ја штити бојата од гребнатини или гребење. Врховна издржливост и флексибилност. Отпорен на вода, потребен е само еден палто. 5 fl oz, секое шише доаѓа со капаче за пресврт за удобна употреба. Боја и кул од 1976 година - со над 45+ години искуство, ние ги користиме само најдобрите суровини за да создадеме висококвалитетни, трајни акрилни бои кои помагаат да се донесе вашата фантазија во живот. Благодарни сме што сме дел од вашето уметничко патување и ветуваме дека ќе ви ги обезбедиме најдобрите бои на пазарот. Ние веруваме дека нашите клиенти секогаш ги заслужуваат најдобрите производи. И ова започнува со одлична презентација, така што патувањето започнува во моментот кога ќе отворите кутија со боја и ладно. Од дизајнирање до јасност во боја, брилијантност и долговечност, ви нудиме витална инспирација да ги истражувате, одржувате на вашето креативно патување со јасни и измерени чекори. Color and Cool е горда на својата 45-годишна историја на иновации и услуги на уметниците и е чест што е дел од вашиот креативен процес. Не можеме да чекаме да видиме што друго можеме да создадеме заедно. Откако ќе завршите со сликање, не треба да користите детски ракавици бидејќи нашите трајни бои го прават вашето уметничко дело постојан изложба.

Други карактеристики

Најдобри понуди