.

.

Полицата за wallидови, решетката за складирање на студии, ТВ -кабинет, вински кабинет, полица за книги за wallид, полици за бања, полица за прикажување на wallидови, за држе

Полицата за wallидови, решетката за складирање на студии, ТВ -кабинет, вински кабинет, полица за книги за wallид, полици за бања, полица

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Чувајте ги вашите најважни работи добро организирани со оваа стилска и практична wallидна полица Ова одат индустриски шарм и ќе направат безвременски додаток во вашиот дом. Нашиот современ, стилски и функционален ќе биде апсолутен привлечен око. Овој кабинет поставен со wallидови има 3 оддели, исполнувајќи доволно потреби за складирање. Горниот слој обезбедува стабилна површина на која можете да ги поставите вашите книги или украсни предмети. Пловечкиот кабинет може да се користи и како ТВ кабинет, книжарница, кујна полица во вашиот простор за живеење. Покрај тоа, полицата на дисплејот е лесна за чистење со влажна крпа. Исто така е идеална помош за мал стан со многу работи за прикажување, правејќи ги вашите предмети. Карактеристики!. Боја : Висок сјај Грејматеријал : Инженерниот Wood Dimensions : 40.2 "x 11,8" x 6,7 "(W x d x H) Потребно е собранието : Дак за белење Белешка : Завртки (и) и приклучоци (и) за внатрешноста на wallидот не се вклучени. Побарајте и користете. Побарајте и користете завртки (а) и приклучоци (а) погодни за вашите wallsидови. Ако сте неизвесни, побарајте професионален совет. Прочитајте го и следете го внимателно секој чекор од наставата. Ние нудиме професионална поддршка за клиенти. Одговори за услуги на клиентите - Услугата за клиенти е една од нашите врвни Приоритети. Ако имате проблем за нашиот производ и услуга, ве молиме слободно контактирајте со нас. Нашиот тим за услуги ќе ги реши вашите грижи за 37 часа. Чувајте ги вашите најважни работи добро организирани со оваа стилска и практична wallидна полица. Овие опаѓаат со индустриски шарм и ќе направи безвременски додаток на вашиот дом. Нашиот современ, стилски и функционален ќе биде апсолутен привлечен око. Овој кабинет поставен на wallидовите има 3 оддели, исполнувајќи доволно потреби за складирање. Врвниот слој обезбедува стабилна површина на која можете да ја поставите вашата книги или украсни предмети. Пловечкиот кабинет може да се користи и како ТВ кабинет, книжарница, кујна полица во вашиот простор за живеење. Покрај тоа, полицата на дисплејот е лесна за чистење со влажна крпа. Исто така е идеална помош за мал стан со многу работи за прикажување, правејќи ги вашите предмети. Карактеристики!. Боја : Висок сјај Грејматеријал : Инженерниот Wood Dimensions : 40.2 "x 11,8" x 6,7 "(W x d x H) Потребно е собранието : Дак за белење Белешка : Завртки (и) и приклучоци (и) за внатрешноста на wallидот не се вклучени.

Други карактеристики

Најдобри понуди