.

.

Leyeydojx нов вентилатор за ладење за Tianxuan TX9025L18S DC 18V 0,14A 2.52W 2600RPM Големина: 90x90x25mm 2-жици 2-пин

Leyeydojx нов вентилатор за ладење за Tianxuan TX9025L18S DC 18V 0,14A 2.52W 2600RPM Големина: 90x90x25mm 2-жици 2-пин

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Нов вентилатор за ладење компатибилен со ладилникот за ладење на ладилникот за ладење TX9025 L18 S DC 18 V 0,14 A 2.52 W 2600 RPM Големина : 90x90x25mm 2-жица 2-пински. Гаранција : 6 месеци. Пакет вклучува : 1 парче нов вентилатор за ладење. Проверете ја сликата за потврда и бројот на дел пред да го купите. Нашите производи се сосема нови, ако имате какви било прашања по приемот на пакетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа во работните денови. ? Модел : TX9025 L18 S? Нов вентилатор за ладење за TX9025 L18 S, вентилатор за ладење на кабинетот за ладилница за ладење. ? Гаранција : 6 месеци, напон : DC 18 V струја : 0,14 A 2.52 W 2600rpm Големина : 90x90x25mm 2-жица. ? Пакет вклучува : 1 парче нов вентилатор за ладење. Ве молиме, проверете ја сликата за потврда и бројот на дел пред да го купите. Нашите производи се сосема нови, ако имате какви било прашања по приемот на пакетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа во работните денови.

Други карактеристики

Најдобри понуди