.

.

Прилично loveубовен пипер двојно пулсирачки вибрации - Фуксија

Прилично loveубовен пипер двојно пулсирачки вибрации - Фуксија

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

12 функции на вибрации - 12 Поставки за пулсен бран Материјал : Силиконски апс. Pretty Love Piper со 12 поставки на вибрации и 12 поставки на вибраторот на простата на пулсираност е совршен додаток за исполнување на сите ваши анални потреби. Со 12 функции на вибрации и пулсирања, можете да ги замените моќните вибрации што започнуваат во основата и да работат низ вметната вратило, сместена во главата за повеќе фокусирана стимулација. За навистина да ги добиете нозете, да ги префрлите двете копчиња и да доживеете нееднакво задоволство од анализи. USB -полнење, ќе трае колку што можете.

Други карактеристики

Најдобри понуди