.

.

Moobreze Mini Panda Printer, преносен и мултифункционален термички печатач за џеб за HD печатење на белешки, слики и белешки, литиумска батерија и USB полнење

Moobreze Mini Panda Printer, преносен и мултифункционален термички печатач за џеб за HD печатење на белешки, слики и белешки, литиумска батерија

DEN 489.44

Количина на стоки
Тековен

Висококвалитетни отпечатоци : Mini Panda Printer испорачува HD печатење на белешки, слики и белешки со главата за печатење со високи перформанси Очекувајте сигурен квалитет и подолг услужен живот. Паметен печатач за џеб : Овој компактен и преносен печатач има BT врска, долг век на траење на батеријата и брз излез на хартија за печатење без проблеми во движење. БТ технологија за директно поврзување : Поврзете го вашиот мобилен уред со печатачот преку технологија за директна врска BT за непречено и печатење без проблеми. Мултифункционален печатач : Од време на заштеда до подобрување на ефикасноста на учењето, овој печатач може да го стори сето тоа. Совршено е за печатење на етикети со канцеларии, текст, работни планови, списоци со меморандуми. Лесен за употреба : Mini Panda Printer е неверојатно лесен за употреба. Едноставно отворете ја апликацијата, поврзете се со BT и отпечатете! Тоа е толку едноставно. Плус, со својот компактен и лесен дизајн. Висококвалитетни отпечатоци : Mini Panda Printer испорачува HD печатење на белешки, слики и белешки со главата за печатење со високи перформанси. Очекувајте сигурен квалитет и подолг услужен живот. Паметен печатач за џеб : Овој компактен и преносен печатач има BT врска, долг век на траење на батеријата и брз излез на хартија за печатење без проблеми во движење. БТ технологија за директно поврзување : Поврзете го вашиот мобилен уред со печатачот преку технологија за директна врска BT за непречено и печатење без проблеми.

Други карактеристики

Item Type:
Mini Printer
Material:
ABS
Battery Type:
Lithium Battery (Shipped With Built in Battery)
Battery Capacity:
2400mAh
Printing Method:
Thermal Printing
Printing Width:
57mm / 2.2in
Networking Method:
BT
Charging Method:
USB
Applicable Paper Size:
Approx.57 x 30mm / 2.2 x 1.2in
Printing Software:
Search
Product Size:
Approx.10.8 x 8.4cm / 4.3 x 3.3in
Package List:
1 x Printer:
1 x Usb Cable:
1 x User Manual:
1 x Roll Printing Paper:

Најдобри понуди