.

.

Депила огледало симпатична рачка за стоматолошка огледало Алатка за рачно огледало на огледало

Депила огледало симпатична рачка за стоматолошка огледало Алатка за рачно огледало на огледало

DEN 907.52

Количина на стоки
Тековен

Може да ги покаже најсуптилните линии и недостатоци на шминка на лицето Погодно е да се носи со вас кога патувате, а може да им се даде и на важни луѓе како подарок. Тој е многу погоден за патување затоа што може да одговара на скоро секоја чанта и ранец. Може да се користи и како подарок за родители, баби и дедовци, убави девојки и други старешини. 【Премиум материјал】 Метал + стакло + ПУ кожа, елегантна и цврста, мала и лесна. 【Двострана квадратно лупа стакло】 Едно 1x Обично огледало обезбедува јасна реална слика; Другиот 2x лупа, дури и мали детали може да се видат јасно. Design Дизајн на преклопување со магнетно затворање】 Ова црно елегантно огледало на џеб може да се отвори 180 степени, да леже рамно или може да се чува под кој било агол, погоден за дневна, работа, патување или деловна употреба. 【Лесно за носење и совршен подарок】 Нашето преносно рачно суета огледало е многу паметно и тенко во чантата, џебот или чантата, совршено за излегување, патување, кампување и други прилики; Исто така, совршен подарок за роденден за вашата сакана или Божиќен подарок.

Други карактеристики

Најдобри понуди