.

.

Jxmmp четкано злато центри за бања тапа 2 дупки, водопад од не'рѓосувачки челик 4 инчи 2 рачки со чешми за бања со појава на одвод и црево за снабдување со вода, модерна с?

Jxmmp четкано злато центри за бања тапа 2 дупки, водопад од не'рѓосувачки челик 4 инчи 2 рачки со чешми за бања со појава на

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Четкана златна боја 2 рачки 2 дупки. Проток на водопади. Материјал од не'рѓосувачки челик. Четкана златна боја. 1 рачки 1 дупки. Проток на аератор. Месинг материјал. Четкана златна боја. 1 рачки 1 дупки. Извлечете глава. Материјал од не'рѓосувачки челик. Четкана златна боја. Месинг и пластичен материјал. Четкана златна боја. 1 рачки 1 дупка или 3 дупки. Проток на водопади. Материјал од не'рѓосувачки челик. 【Димензии】 Водопади златни тапаци за бања вкупно високи е 5,1 инчи, висината на плута е 3,5 инчи, досегот на плунка е 4,3 инчи. 【Завршување на четкање со злато】 jxmmp 2 чешми за бања има висококвалитетно четкано злато финиш со штит за вода за да ја заштити површината на тапа за вода, не доаѓајте со никакви отпечатоци и вода за отпечатоци по секоја дневна употреба. Material без олово материјал】 Оваа 4 во центрите за бања е изработена од не'рѓосувачки челик за да се обезбеди живот без олово, да се заштити вас и здравите на вашето семејство од СУС 304 тапа за бања. 【Пакет вклучен】 четкан месинг за мијалник за мијалник доаѓа со метално црево за одводнување и црево за снабдување со cupc (конектори на 9/16-24 UNEF и должина од 24 инчи. 【Инсталација】 Влезен дупка растојание од оваа рачка од 4 инчи 2 рачки во вода пад на злато мијалник бања е стандардна 4 инчи, проверете дали големината на дупката е 0,9-1,3 инчи, а дебелината е максимум 1,3 инч. Брз и лесен за инсталирање на нашата тапа за водопади во бањата со инструкциите за инсталација сами. 【Димензии】 Водопади златни тапаци за бања вкупно високи е 5,1 инчи, висината на плута е 3,5 инчи, досегот на плунка е 4,3 инчи.

Други карактеристики

Најдобри понуди