.

.

Neadas 42 L пластична алишта за перење со рачка, голема пластична корпа за складирање, 4 пакувања

Neadas 42 L пластична алишта за перење со рачка, голема пластична корпа за складирање, 4 пакувања

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Големина на производот : 15,75 "x 11,8" x 14,17 ", капацитетот е 40 L Производот е изработен од висококвалитетни материјали, издржливи и лесни, лесни за чистење. Стабилно, можете да стекнете повеќе корпи за да заштедите простор, а повеќе корпи можат исто така сортираат различни предмети. Кошницата има долга рачка за удобно чувство и е лесно да се подигне со малку напор, вградените рачки од обете страни ви овозможуваат да се кренете со двете раце кога корпата е тешка. Едноставна и убава, изгледа Кошницата може да се користи како корпа за перење или корпа за складирање за облека, јоргани, кадифен играчки, итн. Големина на производот : 15,75 "x 11,8" x 14,17 ", капацитетот е 40 L. Производот е изработен од висококвалитетни материјали, трајни и лесни, лесни за чистење. Стабилно, можете да ставите повеќе корпи за да заштедите простор, а повеќе корпи исто така можат да сортираат различни артикли.

Други карактеристики

Најдобри понуди