.

.

Матични теми за роденденска забава за 16 - Десерт и вечера, салфетки, чаши, табели, благодарам налепници и список со списоци - Премиум јачина - мачки мачки, чиста мерка

Матични теми за роденденска забава за 16 - Десерт и вечера, салфетки, чаши, табели, благодарам налепници и список со списоци - Премиум

DEN 511.84

Количина на стоки
Тековен

Што е вклучено? 78 парчиња - (16) 9in плочи во форма на вечера - 3 различни дизајни, (16) 7in десертни плочи, (16) салфетки за вечера, (16) 9oz чаши, 1 табела (54 ”x102”), (12) 2x2 ”благодарам Налепници и (1) одлична список за планирање на роденденската забава Внимателно спакувано за да се обезбеди 100% точност!. Направени во САД - сите плочи, салфетки и чаши се гордо направени во САД! ! ПРОИЗВОДНИ ПРИДОБИВНИ ПРИДОБИВНИЦИ! Не се занимавајте со слаби плочи што ќе ја уништат вашата забава и посебен момент! *Пластичното опкружување е направено во Кина. 2x2 ”Ви благодариме налепници- Одлично за запечатување на торби за забави за гости или благодарни картички. Дизајнирано и печатено во САД со зделки со праска од цвеќиња - сите права се задржани. Листата за проверка ќе ви помогне да останете да се организирате и на вистинскиот пат за таа совршена роденденска забава. Лесно за координирање : Додадете цврсти бои како лагуна со лага и класична розова боја за да ја направите оваа совршена декорација!.

Други карактеристики

Најдобри понуди