.

.

Budobeg Hamburger Press Patty Maker за 1/4 до 1/2 lb алуминиум не-стап плескавица печат со восочна хартија пластични нараквици и шпатула, со дијаметар од 4,5

Budobeg Hamburger Press Patty Maker за 1/4 до 1/2 lb алуминиум не-стап плескавица печат со восочна хартија пластични нараквици и шпатула, со дијаметар

DEN 268.80

Количина на стоки
Тековен

1 парчиња компјутер - Спречете лепење заедно и лесно ослободување на пети 20 парчиња пластични нараквици за еднократна употреба - држејќи ги рацете чисти и изолираат микроби. 100 парчиња хартија за производител на хамбургер - спречете го лепењето заедно и лесно ослободување на пети. 【Сигурен и безбеден】 Алуминиум со алуминиум со алуминиум со храна, површински материјал не е лесно да се испадне, да се обезбеди безбедност и сигурност. 【Лесно за чистење】 мазна и нелеплива површина е едноставна за чистење со рака или машина за миење садови. 【Најновиот дизајн на рачката】 Врвот на рачката е заоблен дизајн, поудобен и заштеда на трудот од рачката рачка. Пластичниот материјал никогаш не оди мувлосан исто така издржлив. 【Совршена големина на патеките】 Овој плескавица Пети Прес може брзо да направи пити со рамномерна големина. Дебелината на патеките може да се прилагоди од 1/4 lb до 1/2 фунти. 【Пакетот вклучува 100】 PC Хамбургер Патни производител хартија ➕ 20 парчиња пластични нараквици за еднократна употреба ➕ 1 парчиња за компјутери. Помагајќи ви брзо да ја отстраните метежот и да ги одржувате рацете чистење. 【Сигурен и безбеден】 Алуминиум со алуминиум со алуминиум со храна, површински материјал не е лесно да се испадне, да се обезбеди безбедност и сигурност. 【Лесно за чистење】 мазна и нелеплива површина е едноставна за чистење со рака или машина за миење садови. 【Најновиот дизајн на рачката】 Врвот на рачката е заоблен дизајн, поудобен и заштеда на трудот од рачката рачка.

Други карактеристики

Weight :

Најдобри понуди