.

.

Метабо- Апликација: челик- 2 3/4 x 5/8-11 четка за јаглерод јазол, тркала од жица

Метабо- Апликација: челик- 2 3/4 x 5/8-11 четка за јаглерод јазол, тркала од жица

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Направено во Германија Објекти и техники на производство на светска класа. Апсолутен фокус на квалитетот од страна на нашите вработени во секоја фаза на производство. Рачни, хибридни и целосно автоматизирани системи за склопување. Германски инженеринг и генијалност. Опис на производот Секоја алатка за метабо опфаќа вистински германски инженеринг и генијалност. Ние развиваме иновативни идеи во нашата фабрика лоцирана во Германија од 1924 година, а потоа ги претвораме во пионерски алатки и додатоци за професионални корисници низ целиот свет. Нашата одлична услуга на ниво пред и по продажбата, исто така нè прави силен партнер за сите индустрии. Од производителот Метабо 623804000 2-3/4-инчен x 5/8-инч11 јаглероден јазол. Четката Metabo 623804000 2-3/4-инчи x 5/8-инчи-11 јаглерод јазол е за челични апликации.

Други карактеристики

Најдобри понуди