.

.

Чаир за вртење на Necoxiuer Gyro, столче за ротација на 360 степени, спортска опрема за чувство на отворено/затворено

Чаир за вртење на Necoxiuer Gyro, столче за ротација на 360 степени, спортска опрема за чувство на отворено/затворено

DEN 7491.68

Количина на стоки
Тековен

Изработено од водоотпорна гума, водоотпорна оценка IP65 Капацитетот на тежината е 225 фунти и одговара на повеќето млади возрасни и возрасни. Столот за вртење може да ги натера луѓето да уживаат во ротацијата од 360 ° и да ги релаксираат нервите и да го олеснат стресот. Тој усвојува едноделен материјал за обликување на рото, има фино изработка, а сите детали се мазни, дното е задебелено, така што не треба да се грижите за безбедноста за време на употребата!. Подобрете ја координацијата на раката и окото на бебето, зајакнете ја атлетската способност на детето и вежбајте ја можноста за рамнотежа на детето. Погоден е за барови, свадби, забави, кампување, ноќен живот, KTV, вили, домови, ресторани, базени, украси за одмор, градини, итн. Материјал : PE водоотпорен пластикаДимензија : мали : 62x44x48cm (24x17x19inch) Голем : 93x63x73cm (37x25x29inch) : Барови, хотели, свадби, забави, кампување, ноќен пазар, КТВ, вили, дом, ресторан, базен, градина, празнична декорација.

Други карактеристики

Најдобри понуди