.

.

Кутија за пари од 2 парчиња со занаети од занаети

Кутија за пари од 2 парчиња со занаети од занаети

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Кутија за пари : доволен капацитет за сместување на дневни заштеди за пари и монети Лесно и брзо за. Персонализирана свинче банка Дрвена : Може да им се даде на другите како кутија за монети, кутија за подароци, кутија за накит, кутија за складирање, декор за домови и многу повеќе. Заклучиво кутија за складирање : Дизајн на капакот на капакот и дизајнот на заклучување, може да ги заштити вашите предмети во кутијата од прашина и други дамки. : Практична кутија за складирање со гроздобер стил, шик и нежна, може да биде како кутија за складирање на накит, кутија за складирање на монети. Пари банка : Доволно големи за чување и чување на промени, монети и сметки организирани, корисни и сигурни. Кутија за пари : доволен капацитет за сместување на дневни заштеди за пари и монети. Лесно и брзо за. Персонализирана свинче банка Дрвена : Може да им се даде на другите како кутија за монети, кутија за подароци, кутија за накит, кутија за складирање, декор за домови и многу повеќе. Заклучиво кутија за складирање : Дизајн на капакот на капакот и дизајнот на заклучување, може да ги заштити вашите предмети во кутијата од прашина и други дамки. : Практична кутија за складирање со гроздобер стил, шик и нежна, може да биде како кутија за складирање на накит, кутија за складирање на монети. Пари банка : Доволно големи за чување и чување на промени, монети и сметки организирани, корисни и сигурни. Пакетот вклучува 2 x Карактеристики на дрвена кутија -Материјална : Дрво, железо ретро богатство на градите -Големина : 14.

Други карактеристики

Најдобри понуди