.

.

Декорација за украси за украси за пасош во САД

Декорација за украси за украси за пасош во САД

DEN 964.80

Количина на стоки
Тековен

Компанија за трговија со врвни врвни врвни Соединетите држави патуваат пасош за пасош за украсување украс за украси на елка. Орнамент на пасош во САД. Рачно изработени во Полска. Рачно обоени од полски занаетчии. Направено од стакло разнесено од уста. Висок приближно 3,3 инчи (8 см). Вклучува оригинална трговска кутија и пакување на Pinnacle Peak. Увезена од трговската компанија Pinnacle Peak.

Други карактеристики

Најдобри понуди