.

.

Организатор на торби за складирање на голема облека ZyHMW, канти за складирање на облека 66L, контејнери за складирање на плакари за преклопување

Организатор на торби за складирање на голема облека ZyHMW, канти за складирање на облека 66L, контејнери за складирање на плакари

DEN 403.20

Количина на стоки
Тековен

*Висококвалитетна ткаенина : торбата за складирање е изработена од неткаена ткаенина, дишење и водоотпорна; Може да ги заштити и организира предметите за да избегне влага и прашина од влегување; Транспарентниот прозорец ви овозможува да ги гледате внатрешните артикли и лесно да ја идентификувате содржината без да пребарувате и копате *Поддршка за челична рамка : Големината на торбата за складирање е 50x40x33cm, (19,7x15.7x13in), а капацитетот е 66 L; Внатре има поддршка од не'рѓосувачки челик, организаторот е многу простран и може да чува јоргани, ќебиња, кадифен играчки, џемпери и што било друго. *Мулти-намена : Овој организатор на мултифункционална облека може да се користи во плакари или места за складирање, универзитетски домови, тавани, спални соби и патување. Торбата за складирање може лесно да се склопи за да заштеди простор кога не е во употреба. *Подобрена рачка : Оваа торба за складирање може лесно да се транспортира; Таа усвојува рачка направена од два слоја на ткаени ткаенини и е засилена со цврста нишка за игла за да ја зголеми јачината и да го удвои капацитетот за носење на оптоварување. *Цврст патент : торбата за складирање на облека е опремена со патент од не'рѓосувачки челик, што е силно и мазно за да се обезбеди долготрајна издржливост; Двонасочниот патент дозволува торбата лесно да се отвори и затвори без оглед колку е полна.

Други карактеристики

Најдобри понуди