.

.

GT Spirit 1993 911 RSR 3,8 Поларно сребро со црвено внатрешно ограничено издание на 1300 парчиња ширум светот 1/18 модел CAR GT837

GT Spirit 1993 911 RSR 3,8 Поларно сребро со црвено внатрешно ограничено издание на 1300 парчиња ширум светот 1/18 модел CAR GT837

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Колекционерите на Diecast ќе го обожаваат овој уникатен спортски автомобил од GT Spirit! Оваа Porsche 911 (964) RSR 3,8 е реплика на модели од 1/18 Доаѓа во сребро и има гумени гуми, автомобилот нема отвори, детален ентериер, надворешен, детален подвозје. Тоа е фантастична селекција за секоја колекција на спортски автомобили, и точно за обожаватели на Порше-Хард!.

Други карактеристики

Најдобри понуди