.

.

Лил Бигфут Шепа Перница 6 Џеб Пал Плишано Животно Кадифен Сасквач јети

Лил Бигфут Шепа Перница 6 Џеб Пал Плишано Животно Кадифен Сасквач јети

DEN 832.00

Количина на стоки
Тековен

Плишана перница во форма на шепа јети / бигфут Широк е 6" долг х 5,5 " и е полнет со полиестерско полнење. Задниот дел е кафеав со бели прсти, со џеб за ставање или подарок картичка или друг мал предмет. Пример за шише со лосион на фотографијата не е вклучен. Одлична опција за давање подарок картичка во задниот џеб! Прави забавен подарок или акцент за спална соба, кревет итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди