.

.

Фенвеј Болпарк Канцеларија Правоаголник Нелизгачка Гумена Подлога За Глувче Удобна Подлога За Глувче За Игри За Лаптоп Дисплеи Таблет Тастатура

Фенвеј Болпарк Канцеларија Правоаголник Нелизгачка Гумена Подлога За Глувче Удобна Подлога За Глувче За Игри За Лаптоп Дисплеи Таблет

DEN 111.84

Количина на стоки
Тековен

Материјал : Ткаена Ткаенина И Природна Гума Големина : 18 * 22см / 7,1 * 8,7 Инчи, Дебелина 3мм, Црн раб 6мм. Анти-лизгачкото Гумено Дно Цврсто Ја Зафаќа Масата. Добар Квалитет : Обезбедува Мазна Површина, Идеална За Слободно Движење На Глувчето За Време На Играта. Широка Применливост : Погоден За Сите Видови Глушец, Ласер И Оптика. Идеална Големина За Секојдневна Употреба. Поддршка Постојано Вода Миење На Рацете. Материјал : Ткаена Ткаенина И Природна Гума. Големина : 18 * 22см / 7,1 * 8,7 Инчи, Дебелина 3мм, Црн раб 6мм. Анти-лизгачкото Гумено Дно Цврсто Ја Зафаќа Масата. Добар Квалитет : Обезбедува Мазна Површина, Идеална За Слободно Движење На Глувчето За Време На Играта. Широка Применливост : Погоден За Сите Видови Глушец, Ласер И Оптика. Идеална Големина За Секојдневна Употреба. Поддршка Постојано Вода Миење На Рацете. Фенвеј Болпарк Правоаголник Нелизгачки Стих Со Острици Изработени Од Вауен Ткаенина И Природна Гума, Перат И Издржливи.

Други карактеристики

Најдобри понуди