.

.

3Д Маска За Спиење, Маска За Очи За Спиење За Мажи Жени, Ноќно Врзани Чаши Со Врзани Очи, Луксузно Светло Што Го Блокира Капакот На Очите, Блокира Светлина, Мека Удобн?

3Д Маска За Спиење, Маска За Очи За Спиење За Мажи Жени, Ноќно Врзани Чаши Со Врзани Очи, Луксузно Светло Што Го Блокира Капакот На Очите,

DEN 336.00

Количина на стоки
Тековен

НАЈНОВИ 3Д designономски дизајн, контурата одговара на цврсто вклопување на лицето Блокирајте го осветлувањето совршено. Подобро отсекување на носот ефикасно спречува светлина од дното. Прилагодлив-Одговара на обемот на главата со сите големини, целосно прилагодлив ремен за тока, кој нема да ја фати или скрши косата, ниту ќе ги повреди вашите уши. Удобно-мемориската пена со Ниска еластичност го отстранува притисокот од очите. Мек и удобен, НЕГОВИОТ ОБЛОЖЕН 3д дизајн нуди поширок и подлабок простор околу очите. Напреден процес на запечатување на рабовите наместо лепак, цврст и издржлив, нема да остави траги на лицето или челото, не е лесно да се распадне на рабовите. Ефикасно блокирање на светлата и им овозможува на вашите очи слободно трепкање. Идеален за медитација, Јога, патување, дремење, несоница. длабоко голем широк простор за очи слободни движења на очите без притисок врз очното јаболко заштедете шминка конкавна чаша За очи Прилагодлива врвна еластика со целосна тока одговара на сите големини надградена лента за затегнатост Здрава Мемориска Пена,Голема еластичност нека маската за очи добро ја држи формата.

Други карактеристики

Најдобри понуди