.

.

Моко Јасно Ipad 10-Та Генерација Случај, Ipad 10 Случај, Тенок &засилувач; Лесен Мек Tpu Против Гребење Назад Со Отпорен На Удари Отпорен На Удари Подигнат Раб За 10-Тиот Гене?

Моко Јасно Ipad 10-Та Генерација Случај, Ipad 10 Случај, Тенок &засилувач; Лесен Мек Tpu Против Гребење Назад Со Отпорен На Удари Отпорен

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

●Компатибилност● - прилагодено дизајнирано за компатибилно Со Apple New ipad 10-та генерација 10,9-инчен 2022 (Број На Модел : а2696, А2757, 2777) ●Браник тпу отпорен На удари-аглите Со Воздушно перниче обезбедуваат подобра заштита од капки и удари; куќиштето го чува вашиот скапоцен таблет за грбот и страните со едноставен проѕирен јасен дизајн. ●Тенок и лесен ● - i Pad 2022 јасен случај тенок и едноставен заштитен случај на задната обвивка супер лесен за инсталирање или отстранување, без рамки околу екранот што овозможуваат непречено лизгање со гестови; тенок дизајн не додава голема тежина на вашиот уред. ●Точни Исечоци Цврсто Вклопување-Точни сечила обезбедуваат лесен пристап до сите копчиња, порти, сензори, звучници и камера. Цврсто одговара на новата ipad 10-та генерација, во голема мера ја штити камерата, грбот и страните на вашиот i Pad од удари, тропање и гребење. €Оригинален Дисплеј за Убавина q-непожолтувачкиот браник tpu јасно ја прикажува оригиналната убавина на новиот i Pad (10-та генерација) 2022 таблет.

Други карактеристики

Најдобри понуди