.

.

Еднорог Кармин Случај Симпатична Пренослив Држач За Торба За Шминка Со Огледало За Торбичка за Чанта зазема до 3 кармин

Еднорог Кармин Случај Симпатична Пренослив Држач За Торба За Шминка Со Огледало За Торбичка за Чанта зазема до 3 кармин

DEN 175.84

Количина на стоки
Тековен

ГОЛЕМИНА : 9, 5х2х7 см/3, 7х0, 8х2, 7 инчи, удобен за носење, лесен за носење, можете да го држите на рака за шминка во секое време, насекаде Материјали со врвен Квалитет : оваа торба за кармин со огледало е изработена од висококвалитетна стп кожа. Кожата е мека, се чувствува удобно, мала и извонредна и е многу погодна за секојдневна шминка. Копче за прицврстување на легура, издржливо.Марамчињата Лесно Се Чистат. ДИЗАЈН ПРЕНОСЛИВ : Мал и џебен, удобно се вклопува во џеб и може да собере малку кармин внатре, внатрешно огледало, брзо и прецизно нанесете кармин со внатрешното огледало. АПЛИКАЦИЈА : Идеален За патување,одмор,службено патување,теретана,кампување, организација на бања и активност на отворено, исто така е функционална торба за шминка, козметичка торба, торба за организатори на патувања. СОВРШЕНИ ПОДАРОЦИ : тоа е прекрасен мал подарок за лекување на себе, убави жени е деликатна! Подарок од висока класа, совршен за давање како сладок корисен подарок на вашата сестра, мајка и пријатели. Карактеристики : 1.

Други карактеристики

Најдобри понуди