.

.

ВИКАСКИ 2 парчиња Микрофибер Шенил Мит Супер Авто Абсорбента Сунѓер Влакна Ракавица

ВИКАСКИ 2 парчиња Микрофибер Шенил Мит Супер Авто Абсорбента Сунѓер Влакна Ракавица

DEN 111.84

Количина на стоки
Тековен

Автоматски Апсорбирачки Сунѓер Влакна Ракавица Користете помалку вода и сапун Авто Апсорбирачки Сунѓер Влакна Ракавица супер апсорпција на вода, детергентност и тактилност. Авто Абсорбента Сунѓер Влакна Ракавица корални руно четка не може да ја напушти било нула деликатни површини во вашиот автомобил. Автоматски Апсорбирачки Сунѓер Влакна Ракавица Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја следи осветленоста, рачното мерење и сл., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам!. Авто Абсорбента Сунѓер Влакна Ракавица Автомобил За перење сунѓер/ракавица е направен од микрофибер шенил материјал. Автоматски Апсорбирачки Сунѓер Влакна Ракавица Користете помалку вода и сапун. Авто Апсорбирачки Сунѓер Влакна Ракавица супер апсорпција на вода, детергентност и тактилност. Авто Абсорбента Сунѓер Влакна Ракавица корални руно четка не може да ја напушти било нула деликатни површини во вашиот автомобил.

Други карактеристики

Најдобри понуди