.

.

ПРЕГРАТКИ ИДЕЈА Нега Покритие Карсеат Крошна Тропски Ананас Шема Автомобил Седиште Капаци За Бебиња Мулти Употреба Новороденче Шетач Покритие За Момчиња И Девојч

ПРЕГРАТКИ ИДЕЈА Нега Покритие Карсеат Крошна Тропски Ананас Шема Автомобил Седиште Капаци За Бебиња Мулти Употреба Новороденче

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

●МАТЕРИЈАЛИ●Изработени од Висококвалитетен Полиестер; Премиум ткаенина, модерни дизајни и модерни бои се комбинирани за да се осигураат дека мајките и нивните бебиња изгледаат фантастично ●ДЕМЕНЗИЈА 70х30х60 см/27, 6х11, 8х23, 6 ИНЧИ; капакот за нега обезбедува сеопфатна покриеност, екстра големиот простор ви овозможува да уживате во ексклузивното време со вашето бебе, заштита без грижи, да го држите вашето бебе подалеку од ветер, сончева светлина, силна светлина, полен, прашина,комарец, инсекти, па дури и несакани гледачи за да ја заштитите вашата приватност. ①ПОВЕЌЕКРАТНА употреба, капак за седишта за бебешки автомобил, крошна за седишта, навлаки за доење за доење, настрешници за заштита од сонце за колички, капак за количка, капак за столче, бесконечна шамија/шал, лесно ќебе за повивање за бебиња, носач за сончање, подлога за пресоблекување итн. ●ЛЕСЕН за НОСЕЊЕ ● овој капак лесно се преклопува и чува во кеса за пелени. Зафаќа многу малку спц, така што можете да го понесете со себе каде и да одите. ●НАЈДОБАР ПОДАРОК●Набавете разноврсна покривка за седишта за бебешки автомобил Акраброс како неверојатен подарок за туш за бебиња, идна мајка или нова мајка! Брзо ќе стане најомиленото суштинско значење на мајките. ●МАТЕРИЈАЛИ●Изработени од Висококвалитетен Полиестер; Премиум ткаенина, модерни дизајни и модерни бои се комбинирани за да се осигураат дека мајките и нивните бебиња изгледаат фантастично. ●ДЕМЕНЗИЈА 70х30х60 см/27, 6х11, 8х23, 6 ИНЧИ; капакот за нега обезбедува сеопфатна покриеност, екстра големиот простор ви овозможува да уживате во ексклузивното време со вашето бебе, заштита без грижи, да го држите вашето бебе подалеку од ветер, сончева светлина, силна светлина, полен, прашина,комарец, инсекти, па дури и несакани гледачи за да ја заштитите вашата приватност. ①ПОВЕЌЕКРАТНА употреба, капак за седишта за бебешки автомобил, крошна за седишта, навлаки за доење за доење, настрешници за заштита од сонце за колички, капак за количка, капак за столче, бесконечна шамија/шал, лесно ќебе за повивање за бебиња, носач за сончање, подлога за пресоблекување итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди