.

.

Аексит 0,52 мм Диа Дебеломер +/-0,001 Мм Толеранција Волфрам Карбид Мерење Игла Бирање Дебеломер Мерач На Мерач

Аексит 0,52 мм Диа Дебеломер +/-0,001 Мм Толеранција Волфрам Карбид Мерење Игла Бирање Дебеломер Мерач На Мерач

DEN 107.68

Количина на стоки
Тековен

Име На Производот : Пин Гејџ; Материјал : Волфрам Карбид Тежина : 3g; Содржина На Пакетот : 1 x Pin Gage, 1 x Кутија За Складирање. Дијаметар : 0,520 мм; Толеранција : +/-0,001 мм. Вкупна Должина : 52мм / 2,05"; Боја : сребрен тон. Големина на држачот : 13мм х 57мм / 0,5 " х 2,2 "(Д*Л). Име На Производот : Пин Гејџ; Материјал : Волфрам Карбид. Тежина : 3g; Содржина На Пакетот : 1 x Pin Gage, 1 x Кутија За Складирање. Дијаметар : 0,520 мм; Толеранција : +/-0,001 мм. Вкупна Должина : 52мм / 2,05"; Боја : сребрен тон. Големина на држачот : 13мм х 57мм / 0,5 " х 2,2 "(Д*Л). ед2ц202008128бц9.

Други карактеристики

Најдобри понуди