.

.

Придружете Ни Се Картички За Покани - Бохо Цветни Картички За Покани За Сите Прилики, Свадба, Свршувачка, Прием, Пензија , Невестински Или Туш За Бебиња И Роденденска

Придружете Ни Се Картички За Покани - Бохо Цветни Картички За Покани За Сите Прилики, Свадба, Свршувачка, Прием, Пензија , Невестински Или

DEN 191.84

Количина на стоки
Тековен

1Секое пакување вклучува 25 Картички и 25 Пликови. Секоја картичка е со димензии 4 "х 6". Картичките се дарежлива големина што овозможува многу простор за пишување.Свежи зеленило картички со црни букви. Уникатен дизајн од нашиот тим за дизајн во куќата.Ние користиме залихи на бели картички во тешка категорија направени од добро управувани шуми. Картичките се отпорни на дамки на кои можете да користите пенкала за пишување.Напредните машини за печатење на нашата фабрика прават нашите картички да изгледаат пософистицирани и текстурирани од другите.Секое пакување вклучува 25 Картички и 25 Пликови. Секоја картичка е со димензии 4 "х 6". Картичките се дарежлива големина што овозможува многу простор за пишување.Свежи зеленило картички со црни букви. Уникатен дизајн од нашиот тим за дизајн во куќата.Ние користиме залихи на бели картички во тешка категорија направени од добро управувани шуми.

Други карактеристики

Најдобри понуди