.

.

Марг 9В 2А АЦ Адаптер За Модел На Звучно Влијание FM090020 FM090020 - Американски SonicImpact Кодак EasyShare W820 W1020 Дигитална Фото Рамка 9VDC 2amp Полнач За Напојување

Марг 9В 2А АЦ Адаптер За Модел На Звучно Влијание FM090020 FM090020 - Американски SonicImpact Кодак EasyShare W820 W1020 Дигитална Фото

DEN 212.80

Количина на стоки
Тековен

Одлични карактеристики : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на ниска температура за безбедно полнење и Сертифициран ОД FCC CE ROHS, ние се фокусираме на производство на висококвалитетни адаптери за напојување, Без бучава, работа со ниска температура, без спонтано согорување, без експлозија, без опасност од пожар, обезбедуваат стабилен излез Во светот опсег на влезен напон : 100-240 V 50/60 HZ. Е-Пошта : ние нудиме гаранција за враќање на парите без прашања. Дополнително, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку стане неисправен. 24-часовна услуга на клиентите. Совети : можете да притиснете [Ctrl + F] за да го пребарувате моделот на вашиот лаптоп. * Сигурност : сите наши производни линии се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење во годините што доаѓаат. Ние гарантираме дека нашите производи ќе го полнат вашиот уред исто толку ефикасно како и оригиналниот полнач или која било друга замена. Марг 9В 2А АЦ Адаптер За Моделот Sonic Impact FM090020 FM090020 - Американски Sonic Impact Кодак Easy Share W820 W1020 Дигитална Фото Рамка 9 VDC 2amp Полнач За Напојување (Забелешка : само одговара На Звучни Уреди За Влијание). Марг е специјализирана за производство на висококвалитетно и економично напојување за замена за лаптоп ,таблет ,телефони и други електрични апарати.

Други карактеристики

Најдобри понуди