.

.

Рунхомал Машка Сатенска Сиси Торбичка Гаќи Вкрстена Облека Бломер Долна Облека Здолниште Бикин Гаќи Долна Облека

Рунхомал Машка Сатенска Сиси Торбичка Гаќи Вкрстена Облека Бломер Долна Облека Здолниште Бикин Гаќи Долна Облека

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Сатен + Чипка Миење Раце Само. Машки бикини гаќи за долна облека, сјајна површинска сатенска ткаенина. Удобен еластичен појас, набразден цветен дизајн на чипка, со слатки лакови. Многу меко и дише, удобно за носење, мазно чувство на допир. Одлично за машки до женски костим за играње улоги, мека ноќна облека, облека за спиење. Ве молиме проверете ја табелата со големини јасно пред да нарачате. Препорачано миење раце, машина за перење. Миење Раце Само. Машки бикини гаќи за долна облека, сјајна површинска сатенска ткаенина. Удобен еластичен појас, набразден цветен дизајн на чипка, со слатки лакови. Многу меко и дише, удобно за носење, мазно чувство на допир. Одлично за машки до женски костим за играње улоги, мека ноќна облека, облека за спиење. Ве молиме проверете ја табелата со големини јасно пред да нарачате. Препорачано миење раце, машина за перење. Сетот Вклучува : 1 парчиња Машки Гаќи Состојба : Ново Со Ознака Материјал : Сатен + Чипка Ознака Бр.

Други карактеристики

Најдобри понуди