.

.

Мијано quизен Лак Синиот Морски Бран Јапонски Бенто Круг

Мијано quизен Лак Синиот Морски Бран Јапонски Бенто Круг

DEN 1146.72

Количина на стоки
Тековен

Направено од дрво 2Х14, 5Х14, 5СМ. Материјал : Дрво, уретанска смола и лак мешана боја. Земја На Производство : Јапонија. Бисер Лак (Небесно Сина) Сликарство. Доаѓа во кутија за подароци. Направено од дрво. 2Х14, 5Х14, 5СМ. Материјал : Дрво, уретанска смола и лак мешана боја. Земја На Производство : Јапонија. Бисер Лак (Небесно Сина) Сликарство. Доаѓа во кутија за подароци. Оваа кутија за ручек е направена рачно со срце и е рачно насликана со топол лак Eизен. Малку богатство за дополнување на вашето готвење.

Други карактеристики

Најдобри понуди