.

.

ЛСА UT72 Комунални Бокал 45.7 фл Оз Чеша

ЛСА UT72 Комунални Бокал 45.7 фл Оз Чеша

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Рачно изработен проѕирен стаклен бокал Модерна, впечатлива форма. Идеален за додавање боја на секојдневното јадење. Претставено во висококвалитетно фотографско пакување.55 во, капацитет : 45. Рачно изработен проѕирен стаклен бокал. Модерна, впечатлива форма. Идеален за додавање боја на секојдневното јадење. Претставено во висококвалитетно фотографско пакување.55 во, капацитет : 45. Рачно изработениот комунален бокал Од Лса Интернешнл обезбедува прскање на боја и впечатлива форма при сервирање пијалоци. Презентирани во фотографско пакување.

Други карактеристики

Најдобри понуди