.

.

46 Пакувајте сет за акварел на акварел, 36 бои тава со акварел со 10 четки, лесен за мешање на бои, совршени за деца, возрасни и почетници од уметност од паметни бои во бо

46 Пакувајте сет за акварел на акварел, 36 бои тава со акварел со 10 четки, лесен за мешање на бои, совршени за деца, возрасни и почетници

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Smart Color Art 46 Pack Watercolor Pan Set includes 36 assorted solid watercolor paints, with a FREE paint brush in the case and a FREE paint brush set, pack of 10 Our colors are made with high quality intense pigments, which makes color more vibrant, Силен, богат и чист. Поради оваа причина, тие се лесни за мешање и создавање бесконечен опсег на бои. Отстранлив дизајн на покривање на пакувањето му овозможува не само што работи како нормален капак за тава, туку и како палета. Нашиот одличен сет на акварел за бои е погоден за почетници и професионалци, деца и возрасни, совршени за луѓе кои уживаат во сликарството и уметничките дела. Нетоксична и киселина без киселина, тестирани од ASTM D4236 и EN71. Smart Color Art 46 Pack Watercolor Pan Set includes 36 assorted solid watercolor paints, with a FREE paint brush in the case and a FREE paint brush set, pack of 10. Our colors are made with high quality intense pigments, which makes color more vibrant, Силен, богат и чист.

Други карактеристики

Најдобри понуди