.

.

Колер К-10343-КП Келстон Еднофункционален Туш, Полиран Хром

Колер К-10343-КП Келстон Еднофункционален Туш, Полиран Хром

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Завршувањата НА КОЛЕР се спротивставуваат на корозија и оцрнување, надминувајќи ги стандардите за издржливост на индустријата во текот на два пати Лесно за чистење masterclean sprayface се спротивставува на таложење на минерали. Течниот органски дизајн надополнува широк спектар на fixетика на тела. Ја надополнува линијата На Славината Линтиер. Келстонскиот туш ги спојува традиционалниот дизајн и модерната флуидност за да ги надополни просторите за туширање со освежена софистицираност. Неговиот еднофункционален спреј обезбедува конзистентно покривање на водата што чисти и подмладува.

Други карактеристики

Најдобри понуди