.

.

Шолја за кафе дедо: затоа што знаеме како да бакнеме бу бус и да ги направиме подобри подарок чаша дедо ден на Таткото

Шолја за кафе дедо: затоа што знаеме како да бакнеме бу бус и да ги направиме подобри подарок чаша дедо ден на Таткото

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Висококвалитетната кригла го прави совршен подарок за секого Печатени само на најквалитетни чаши. Печатењето никогаш нема да избледи без разлика колку пати ќе се измие. Спакувани и испорачани ОД САД. Машина за миење садови и микробранова печка безбедно. Испорачано во пакет од стиропор по нарачка за да се осигура дека ќе пристигне совршено. Висококвалитетната кригла го прави совршен подарок за секого. Печатени само на најквалитетни чаши. Печатењето никогаш нема да избледи без разлика колку пати ќе се измие. Спакувани и испорачани ОД САД. Машина за миење садови и микробранова печка безбедно. Испорачано во пакет од стиропор по нарачка за да се осигура дека ќе пристигне совршено. Апсолутно сакајте ја вашата нарачка или контактирајте со нас и ние ќе го направиме тоа право. Вашето задоволство е 100% загарантирано.

Други карактеристики

Најдобри понуди