.

.

7 модел алуминиум за топлина на топлина мијалник за ладење на ладење за ладење на електронски чип со термо -спроводлива лента, 40x40x20mm, бело

7 модел алуминиум за топлина на топлина мијалник за ладење на ладење за ладење на електронски чип со термо -спроводлива лента, 40x40x20mm,

DEN 1166.40

Количина на стоки
Тековен

Метод на обработка : Екструдиран Овој загревање со термичка спроводлива двострана лента. Ние препорачуваме да го изберете ова. Се користи за IC, диода, динатрон, електронски, LED, RAM меморија, дисипација на топлина на компонентата на компонентата на чип компјутер или каде и да ви треба мал ефикасен загревање. Забелешка : Цената е за единечен модел Не сите модел, PLS го изберете моделот што ви треба пред да го купите, благодарам. Метод на обработка : Екструдиран. Овој загревање со термичка спроводлива двострана лента. Ние препорачуваме да го изберете ова. Се користи за IC, диода, динатрон, електронски, LED, RAM меморија, дисипација на топлина на компонентата на компонентата на чип компјутер или каде и да ви треба мал ефикасен загревање. Забелешка : Цената е за единечен модел Не сите модел, PLS го изберете моделот што ви треба пред да го купите, благодарам. Материјал : Алуминиум 6063-T5 PROCESSING METH Мала ефикасна Heat Sink.

Други карактеристики

Најдобри понуди