.

.

Американски Бас МХ252Т - 1 Инчен Твитерџии за Компресија 4охм 150в Макс Продаден Во Парови

Американски Бас МХ252Т - 1 Инчен Твитерџии за Компресија 4охм 150в Макс Продаден Во Парови

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

1 " Компресија Твитер Алуминиумска Дијафрагма. Алуминиум Рог Преграда & Куршум. Фреквентен Одговор : 4к-15кхз. Чувствителност : 103d B. 1 " Гласовна Калем. Продадени во парови. 1 " Компресија Твитер. Алуминиумска Дијафрагма. Алуминиум Рог Преграда & Куршум. Фреквентен Одговор : 4к-15кхз. Чувствителност : 103d B. 1 " Гласовна Калем. Дијаметар На Звучникот : 1".

Други карактеристики

Најдобри понуди