.

.

Куќиште За Зајаче за Девојчиња За Мото Г Игла 2020 [Не За 2021], Слатки Зајачки Уши Топло Меки Рачно Изработено Зајачко Крзно Меко Кадифен Флексибилен Тпу Браник Школка ?

Куќиште За Зајаче за Девојчиња За Мото Г Игла 2020 [Не За 2021], Слатки Зајачки Уши Топло Меки Рачно Изработено Зајачко Крзно Меко Кадифен Флексибилен

DEN 143.84

Количина на стоки
Тековен

Компатибилен Модел : супер симпатична кутија за зајаче За девојчиња меки 3д зајачки уши топло вештачко зајачко крзно Мек кадифен флексибилен тпу силиконски браник телефонска обвивка крзнениот заштитен капак е компатибилен Со Моторола Мото Г Пенкало 2020 Објавен, Не Е Погоден за Мото Г Игла 2021 Премиум Материјал : кадифен заштитен случај е изработен од висококвалитетно зајачко крзно од вештачки рекс, кое е супер меко, меко, мазно и ви нуди удобно држење. Внатрешната обвивка е премиум тпу силикон со добра флексибилност и може да го заштити телефонот од гребнатини, капки и секојдневно оштетување. Уникатен Дизајн : супер симпатичниот дизајн на форма на зајак, го прави вашиот телефон да изгледа посебен, модерен и прекрасен. Кадифен телефон за зајаче изгледа како да држите кадифен играчка во раката, што е многу стилски и привлечно. Тоа може да биде совршен подарок за пријателите и семејството. Прецизни Исечоци : намалувањата на куќиштето за кадифен телефон се многу прецизни и совршено компатибилни со вашиот телефон. Лесен пристап до сите копчиња, контроли и порти без да мора да го отстраните куќиштето. Содржина на пакетот : 1 x Bunny Кадифен Случај, 1 x Слободен HD Екран Заштитник, 1 x Слободен Игла пенкало. Компатибилен Модел : супер симпатична кутија за зајаче За девојчиња меки 3д зајачки уши топло вештачко зајачко крзно Мек кадифен флексибилен тпу силиконски браник телефонска обвивка крзнениот заштитен капак е компатибилен Со Моторола Мото Г Пенкало 2020 Објавен, Не Е Погоден за Мото Г Игла 2021. Премиум Материјал : кадифен заштитен случај е изработен од висококвалитетно зајачко крзно од вештачки рекс, кое е супер меко, меко, мазно и ви нуди удобно држење. Внатрешната обвивка е премиум тпу силикон со добра флексибилност и може да го заштити телефонот од гребнатини, капки и секојдневно оштетување. Уникатен Дизајн : супер симпатичниот дизајн на форма на зајак, го прави вашиот телефон да изгледа посебен, модерен и прекрасен.

Други карактеристики

Најдобри понуди