.

.

Wfjdc Козметичка Кутија За Складирање Со Огледало Led Светло Десктоп Шминка Организатор Случај Прашина-Доказ Фиока Тип Организатор За Козметика

Wfjdc Козметичка Кутија За Складирање Со Огледало Led Светло Десктоп Шминка Организатор Случај Прашина-Доказ Фиока Тип Организатор За Козметика

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Голем дизајн на простор, ослободувачки високи шишиња, внатрешната структура има различни висини и може да се постават предмети со различни големини Допрете повеќе режими на осветленост : микро моќност, нормално, нагласување и исклучување. Без разлика кога, тоа може да ви даде совршена шминка. Опремен СО УСБ-интерфејс, дизајнот на полнење може да го наполни енергетска банка, лаптоп или полнач за автомобил, осигурувајќи дека ќе можете да го користите насекаде. Долго време на подготвеност и лесен за употреба. Кутијата за суета со капак ги држи вашите работи подалеку од прашина и вода, без разлика дали се во бањата или каде било во спалната соба. Лесен за чистење и издржлив. Површината е мазна, а козметичката кутија со тркалезна маса може да спречи оштетување. Подароци за мајки, сестри, девојки и сопруги на родендени, Божиќ или свадби и други празници. Голем дизајн на простор, ослободувачки високи шишиња, внатрешната структура има различни висини и може да се постават предмети со различни големини.Допрете повеќе режими на осветленост : микро моќност, нормално, нагласување и исклучување. Без разлика кога, тоа може да ви даде совршена шминка.Опремен СО УСБ-интерфејс, дизајнот на полнење може да го наполни енергетска банка, лаптоп или полнач за автомобил, осигурувајќи дека ќе можете да го користите насекаде.

Други карактеристики

Material:
plastic
Purpose:
cosmetic storage
Package Include:
1* Cosmetic storage:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
The top shelf is lifted :

Најдобри понуди