.

.

Облека Четка За Перење Кујна Четка За Подот Четка За Чистење Тоалет За Еднократна Употреба Алатки За Глава На Тоалет Подобрување На Домот 925 за Накит

Облека Четка За Перење Кујна Четка За Подот Четка За Чистење Тоалет За Еднократна Употреба Алатки За Глава На Тоалет Подобрување На Домот

DEN 948.80

Количина на стоки
Тековен

Едноставно И Ефикасно Чистење На Главата На Санитарната Четка : Компактна, Лесна Глава На Четка, Совршен Дизајн, Лесен За Чистење На Рабовите На Тоалетот И Тоалетот Стандардна Големина : 7cm X7cm. 6 парчиња Главата Четка За Еднократна употреба. Без Глава За Четка Со Мртов Агол : Лесна За Чистење, Лесна За Чистење, Без Гребнатини, Тоалетна Четка отпорна на Прскање. Гребење-Материјал : Изработен Од Висококвалитетни Влакна, Мекиот Материјал Нема да го Гребе Тоалетот. Главата На Четката Содржи Абразиви И Може Да Ја Исчисти Нечистотијата Во Тоалетот Без . Во Споредба Со Традиционалната Четка, Четката Е Чиста И Брзо Прскање На Вода. Прстен Поставен За Парови Кои Служат Лажици Античко Јадење Сунѓерско Стапче Едноставен Човечки Шампон Замена На Ѕид Комерцијален Сапун За Кујнски Мијалник Челик Кујна Четки За Шишиња За Бебиња Со Штанд За Накит. Едноставно И Ефикасно Чистење На Главата На Санитарната Четка : Компактна, Лесна Глава На Четка, Совршен Дизајн, Лесен За Чистење На Рабовите На Тоалетот И Тоалетот. Стандардна Големина : 7cm X7cm. 6 парчиња Главата Четка За Еднократна употреба. Без Глава За Четка Со Мртов Агол : Лесна За Чистење, Лесна За Чистење, Без Гребнатини, Тоалетна Четка отпорна на Прскање. Гребење-Материјал : Изработен Од Висококвалитетни Влакна, Мекиот Материјал Нема да го Гребе Тоалетот. Главата На Четката Содржи Абразиви И Може Да Ја Исчисти Нечистотијата Во Тоалетот Без . Во Споредба Со Традиционалната Четка, Четката Е Чиста И Брзо Прскање На Вода. Прстен Поставен За Парови Кои Служат Лажици Античко Јадење Сунѓерско Стапче Едноставен Човечки Шампон Замена На Ѕид Комерцијален Сапун За Кујнски Мијалник Челик Кујна Четки За Шишиња За Бебиња Со Штанд За Накит.

Други карактеристики

Најдобри понуди