.

.

ЗЛКСДП Шминкер За Нокти Куфер Ролери Багаж Преклопување Голема Козметичка Кутија За Складирање Ретро Количка Случај

ЗЛКСДП Шминкер За Нокти Куфер Ролери Багаж Преклопување Голема Козметичка Кутија За Складирање Ретро Количка Случај

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Козметички случај со голем капацитет, повеќеслојно складирање Огледалото за суета е прицврстено на капакот со еластична лента и може да се користи самостојно. Отстранлива дијафрагма, усогласена со комбинација на слот за картички. Заклучување на алуминиумска легура, лесен за ракување, безбеден и удобен. Тркала со функција на сопирачките, лесно притиснете го црвеното копче за да застанете без лизгање. Козметички случај со голем капацитет, повеќеслојно складирање.Огледалото за суета е прицврстено на капакот со еластична лента и може да се користи самостојно.Отстранлива дијафрагма, усогласена со комбинација на слот за картички.Заклучување на алуминиумска легура, лесен за ракување, безбеден и удобен.Тркала со функција на сопирачките, лесно притиснете го црвеното копче за да застанете без лизгање.Опис на производот Име : мултифункционална количка козметички кутии структура : структура Со Двојна врата материјал : СТП/алуминиумска легура : Црна Големина : 36.

Други карактеристики

Најдобри понуди