.

.

црн нож сет 3 парчиња Дамаск Нож Постави 67 Слоеви Јапонски Дамаск Челик вг10 Готвач Сантоку Комунални Кујнски Ножеви Про Кутија За Подароци Остри Готвачи Стек Ножев?

црн нож сет 3 парчиња Дамаск Нож Постави 67 Слоеви Јапонски Дамаск Челик вг10 Готвач Сантоку Комунални Кујнски Ножеви Про Кутија За Подароци

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Готвење нож готви нож СОВРЕМЕН ДИЗАЈН : ова искуство е прикажано во рачно изработената изработка на овој опсег на ножеви. Елегантниот добро пондериран нож доаѓа со мека, Мат гумена рачка која ќе даде стисок како ниеден друг. УНИКАТНО : овие уникатни ножеви би одговарале и на современата трпезарија и на традиционалната кујна на фарма и би биле точка за разговор со семејството, пријателите и гостите на вечерата. ПРЕЦИЗНА КОНТРОЛА : Со азиско сечило со средна должина за зголемена точност, прецизност и брзина. Навистина мултифункционален зеленчук, овошје, риба, месо и суши нож. Совршено е за крцкање или сечење со леснотија преку месо од тврд зеленчук. СЕЧЕЊЕ И СЕЧЕЊЕ без НАПОР : современата елегантна и стилска рачка за меко држење не е само заesетика; ergономски е дизајнирана за добро држење, ergономски е дизајнирана за добро држење и удобност дури и по продолжена употреба, високо хигиенска и ве држи во команда за контрола на дебелината на секое парче.

Други карактеристики

Најдобри понуди