.

.

Ана &засилувач; Оливија Пловечки Полицата Ѕид Полица Со Далечински Управувани Осветлување

Ана &засилувач; Оливија Пловечки Полицата Ѕид Полица Со Далечински Управувани Осветлување

DEN 959.84

Количина на стоки
Тековен

Повеќебојни, затемнети светла под монтирање со 3 режими на прикажување, комплетирани со далечински управувач Прекрасна модерна дрвена пловечка полица направена со цврсто дрво, оваа полица поставена на длабок ѕид од 5 инчи создава топол амбиент додека зафаќа помалку простор за да ја направи вашата соба помодерна и помалку преполна. Издржлив со стилски модерен дизајн кој обезбедува разноврсност и функција за комплименти на речиси секој стил на декор, додека ви дава одлично место за прикажување на вашите работи. Вклучени се хардвер за монтирање, упатства и батерии. Полицата на екранот е лесна за инсталирање и дава изглед на лебдечки без видливи потпори. Повеќебојни, затемнети светла под монтирање со 3 режими на прикажување, комплетирани со далечински управувач. Прекрасна модерна дрвена пловечка полица направена со цврсто дрво, оваа полица поставена на длабок ѕид од 5 инчи создава топол амбиент додека зафаќа помалку простор за да ја направи вашата соба помодерна и помалку преполна. Издржлив со стилски модерен дизајн кој обезбедува разноврсност и функција за комплименти на речиси секој стил на декор, додека ви дава одлично место за прикажување на вашите работи. Вклучени се хардвер за монтирање, упатства и батерии. Полицата на екранот е лесна за инсталирање и дава изглед на лебдечки без видливи потпори. Со своите чисти линии и скриениот систем за монтирање, оваа издржлива ѕидна полица од цврсто дрво додава допир на модерен стил и карактер во вашата соба додека дава лебдечкаesетика без гломазниот хардвер за монтирање.

Други карактеристики

Најдобри понуди