.

.

Мзо Луксузна Маска За Спиење За Грб И Страничен Сон, Блокирајте Ја Лесната Маска За Спиење За Жени Мажи, НУЛА Очен Притисок 3д Контурирани Ноќни Врзани Очи, Дише &зас?

Мзо Луксузна Маска За Спиење За Грб И Страничен Сон, Блокирајте Ја Лесната Маска За Спиење За Жени Мажи, НУЛА Очен Притисок

DEN 479.84

Количина на стоки
Тековен

[100% Блокирање На Светлината ] целосна опкружувачка контура за гушкање на лицето за да се спречи секаков вид светлина [Совршен За Странични Прагови ] Уникатни страни за навалување ултра-вклопување држете го притисокот од слепоочниците, избегнувајте движење. Погоден за спиење на страна, грб или стомак. [Нула Притисок Врз Очите ] Многу простор им овозможува на вашите очи слободно да трепкаат. Длабоките чаши за очи нема да ја оштетат вашата шминка. [Дише, Мек, Удобен ] Специјално дизајниран Со вентилирана воздушна дупка, дише и не е затнат. [Една Големина Одговара На Сите ] Целосно прилагодлив ремен за тока, лесен за прилагодување и не фаќање коса. Остани на местото. [Еднократно и Издржливо ] работ на оваа маска за спиење е зашиен со конец за шиење. Се однесува и на миење раце и на машинско перење, трае подолго и не се распаѓа брзо на шевовите. [Идеален Избор За Подарок ] Тотални заслепувачи На темнината за спиење, совршени за дома, канцеларија, патување со авион, службено патување, релаксација, медитација, јога, суви очи и несоница. [100% Блокирање На Светлината ] целосна опкружувачка контура за гушкање на лицето за да се спречи секаков вид светлина. [Совршен За Странични Прагови ] Уникатни страни за навалување ултра-вклопување држете го притисокот од слепоочниците, избегнувајте движење. Погоден за спиење на страна, грб или стомак. [Нула Притисок Врз Очите ] Многу простор им овозможува на вашите очи слободно да трепкаат. Длабоките чаши за очи нема да ја оштетат вашата шминка. [Дише, Мек, Удобен ] Специјално дизајниран Со вентилирана воздушна дупка, дише и не е затнат. [Една Големина Одговара На Сите ] Целосно прилагодлив ремен за тока, лесен за прилагодување и не фаќање коса.

Други карактеристики

Најдобри понуди