.

.

Прекрасна цветна цветна сина позадина за патување, домашна или канцеларија кожна фиока за фаќање

Прекрасна цветна цветна сина позадина за патување, домашна или канцеларија кожна фиока за фаќање

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Вкусно чува и организира монети, клучеви, телефон, накит и други додатоци Тоа ќе ја остави вашата работна маса или фустан да изгледа уредно и уредно. Димензии на фиоката за складирање - Snaped Size 4.18", отворена големина 8. 4 Дизајн на Snaps - Со 4 прилепувања на аглите, можете да го плочки или да го кликнете. Лесно е за употреба, костуми за бирото, ноќната ноќ и другите места што ги сакате. Кожа со висок квалитет - совршен подарок за канцеларија, дневна соба, влезен начин, спална соба и бањи. Совршени за сите ваши дневни додатоци, часовници, накит, итн. Овие се одлична идеја за подароци - свадби, домаќинство, младоженци, годишнина, итн. После продажбата : Ако има проблем со нашиот производ или не сте задоволни од Вашата набавка, ве молиме известете ни преку е-пошта и ние ќе обезбедиме 30-дневна услуга за наплата и размена. Нашиот тим за услуги на клиентите ќе биде подготвен да го реши вашиот проблем во рок од 24 часа. Вкусно чува и организира монети, клучеви, телефон, накит и други додатоци. Тоа ќе ја остави вашата работна маса или фустан да изгледа уредно и уредно. Димензии на фиоката за складирање - Snaped Size 4.18", отворена големина 8. 4 Дизајн на Snaps - Со 4 прилепувања на аглите, можете да го плочки или да го кликнете. Лесно е за употреба, костуми за бирото, ноќната ноќ и другите места што ги сакате. Кожа со висок квалитет - совршен подарок за канцеларија, дневна соба, влезен начин, спална соба и бањи. Совршени за сите ваши дневни додатоци, часовници, накит, итн. Овие се одлична идеја за подароци - свадби, домаќинство, младоженци, годишнина, итн. После продажбата : Ако има проблем со нашиот производ или не сте задоволни од Вашата набавка, ве молиме известете ни преку е-пошта и ние ќе обезбедиме 30-дневна услуга за наплата и размена.

Други карактеристики

Најдобри понуди