.

.

ДЕМЕКС Персонализирана Цврста Бакарна Вода Со Дебелина од 1мм Московска Мазга Бокал Бокал, 70 фл Оз

ДЕМЕКС Персонализирана Цврста Бакарна Вода Со Дебелина од 1мм Московска Мазга Бокал Бокал, 70 фл Оз

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Демекс Рачно Изработени Персоналните Бакар Стомна Материјал : 1мм Дебел Цврст Необложен Необложен Бакар За Храна. Ние Рачно Го Врежуваме Името На Вашата Или Вашата Сакана Или Кој Било Збор што Ви се Допаѓа на Стомна. (До 10 Карактери). 100% Рачно изработени Во Турција Од Бакарни Занаетчии. Бакарот Развива Патина веднаш Штом Ќе Почнете да Ја Користите. Полирајте со Средство за Чистење Бакар или Мешавина Од Сол-Лимон. Само За Миење Раце. Демекс Рачно Изработени Персоналните Бакар Стомна. Ние Рачно Го Врежуваме Името На Вашата Или Вашата Сакана Или Кој Било Збор што Ви се Допаѓа на Стомна. (До 10 Карактери). Материјал : 1мм Дебел Цврст Необложен Необложен Бакар За Храна.

Други карактеристики

Најдобри понуди