.

.

Псалм 23 Господ Е Мојот пастир Библиски Стих Ѕид Уметност Знак Христијански Псалм Знак Минималистички Модерен Светото Писмо Знак Крштевање Подарок Расадник, 8х10 Ин?

Псалм 23 Господ Е Мојот пастир Библиски Стих Ѕид Уметност Знак Христијански Псалм Знак Минималистички Модерен Светото Писмо Знак Крштевање Подарок

DEN 207.84

Количина на стоки
Тековен

Висок Квалитет : ВИСОКОПРЕЦИЗНО УВ печатење за да се реализира светла боја, реален графички ефект Совршен Подарок : рустикален дрвен знак плакета прикажи убаво во вашиот дом. Тоа ќе биде одличен подарок за пријателите или семејствата. Големина : 8 х 10 инчи, Доаѓа Со јаже од јута, Лесен, Лесен за закачување, Совршен за пополнување на ѕидниот простор.Постои 1-2 см отстапување во големина поради рачно изработени!. Задоволни по продажбата : ние ќе обезбедиме наплата, враќање или нова замена ако има проблем по добивањето на производот!. Овие дрвени знаковни плочи ќе бидат совршен додаток за украсување на вашата фарма, дом, градина, дневна соба, кревет, трем, канцеларија и др. Овие дрвени знаковни плочи ќе бидат совршен додаток за украсување на вашата фарма, дом, градина, дневна соба, кревет, трем, канцеларија и др.

Други карактеристики

Најдобри понуди