.

.

Тапа за кревети за шампон во салон, 2 запчаници за мијалник за мијалник, флексибилна цевка од 120 см, глава и црево за распрскувач на шипки за шипки за салон за салон за

Тапа за кревети за шампон во салон, 2 запчаници за мијалник за мијалник, флексибилна цевка од 120 см, глава и црево за распрскувач на шипки

DEN 256.00

Количина на стоки
Тековен

2-ГОЛЕМИ РАБОТНИК : СПАПЕР ЗА ШАМПОО има 2 режими на излез на вода за да се задоволат различни потреби за шампон Идеално за професионален салон, берберница или домашна бања. Црево од 120 см : црево од 120 см, лесен за употреба и удобен со слив за кревет и миење на шампон, лесен за инсталирање и отстранување, лесен за чистење и одржување. Флексибилно цевководи : Овој комплет за млазници за шампон и црево има флексибилно цевководи, што е многу погодно, удобно и практично за фризерите да се движат и работат. Дизајн на заштеда на труд : Преносни глави за туширање за чешми од када, дизајнот за заштеда на трудот го минимизира заморот и стресот на телото за време на продолжената употреба. Комплет за замена на шампон : Прицврстувањето за главата за туширање за сетот за мијалник содржи распрскувач на шампон и цевка од 120 см за замена на скршени или оштетени распрскувачи на шампон, лесен за инсталирање. 2-ГОЛЕМИ РАБОТНИК : СПАПЕР ЗА ШАМПОО има 2 режими на излез на вода за да се задоволат различни потреби за шампон. Идеално за професионален салон, берберница или домашна бања. Црево од 120 см : црево од 120 см, лесен за употреба и удобен со слив за кревет и миење на шампон, лесен за инсталирање и отстранување, лесен за чистење и одржување.

Други карактеристики

Најдобри понуди