.

.

N/Козметички Случај Навивам Четка За Шминка Организатор Патување Пренослив Мултифункционален Држач За Козметички Кеси За Жени Девојки Црни

N/Козметички Случај Навивам Четка За Шминка Организатор Патување Пренослив Мултифункционален Држач За Козметички Кеси За Жени Девојки

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Ги одржува сите ваши работи убави и организирани, така што не мора постојано да барате сѐ Лесно е да го фрлите во торбата за плажа кога сте на одмор или во работната торба кога сте во движење. Имајте Многу Џебови и места за чување на сите видови четки за шминка и неколку мали основни работи за шминка. Идеални Божиќни подароци, подароци за роденден, подароци за годишнина за вашата сопруга, пријатели девојки. Чантата ќе ги чува вашите додатоци за тоалет безбедни, лесно е да пристапите до нив, побрзо и поудобно. Ги одржува сите ваши работи убави и организирани, така што не мора постојано да барате сѐ. Лесно е да го фрлите во торбата за плажа кога сте на одмор или во работната торба кога сте во движење. Имајте Многу Џебови и места за чување на сите видови четки за шминка и неколку мали основни работи за шминка. Идеални Божиќни подароци, подароци за роденден, подароци за годишнина за вашата сопруга, пријатели девојки.

Други карактеристики

Најдобри понуди