.

.

Татјасаурус Рекс Маска За Спиење Издржливи Маски За Меки Очи Со Врзани Очи Со Прилагодлив Ремен За Мажи Жени

Татјасаурус Рекс Маска За Спиење Издржливи Маски За Меки Очи Со Врзани Очи Со Прилагодлив Ремен За Мажи Жени

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

полиестер Произведено во САД Или Увезено. Материјал : Изработен од полиестер, мек и удобен. Стил : лесен дизајн, лесен за носење во секое време, обезбедувајќи ви подобро искуство за спиење. Маската за очи ја блокира светлината за вас, уживајте во времето што ви припаѓа само вам!. Дизајн : прилагодливиот дизајн на ременот е погоден за да ја прилагодите маската за очи на ширината што ви одговара во секое време, што ви носи поудобно искуство со користење. Прилика : Стилските маски за очи се погодни за различни прилики во секојдневниот живот, работа, патување, службено патување, одмор и многу повеќе. Можете исто така да го дадете на вашите пријатели, колеги како подарок. Услуга по продажбата : ние сме посветени на обезбедување совршена услуга. Ако имате какви било прашања по добивањето на производот, слободно контактирајте не, нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : Изработен од полиестер, мек и удобен. Стил : лесен дизајн, лесен за носење во секое време, обезбедувајќи ви подобро искуство за спиење. Маската за очи ја блокира светлината за вас, уживајте во времето што ви припаѓа само вам!. Дизајн : прилагодливиот дизајн на ременот е погоден за да ја прилагодите маската за очи на ширината што ви одговара во секое време, што ви носи поудобно искуство со користење.

Други карактеристики

Најдобри понуди