.

.

Знаме на доминиканската Република Меки Маски За Очи Со Прилагодлив Ремен Лесен Удобен Превез За Спиење

Знаме на доминиканската Република Меки Маски За Очи Со Прилагодлив Ремен Лесен Удобен Превез За Спиење

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Полиестер Произведено во САД Или Увезено. Големина : оваа маска за очи за печатење доаѓа во 8, 1х4, 1 инч, за да можете да ја изберете големината што ви одговара. Материјал : оваа сопствена маска за спиење е изработена од полиестер со мека и издржлива. Спијте Во Секое Време, Насекаде : Уживајте во непрекинат, релаксирачки сон со оваа мека,удобна маска за спиење во кревет,во авион,на долго патување со автомобил и додека кампувате. Прилагодлив дизајн : оваа ноќна маска за спиење е прилагодлива за да обезбеди удобна средина за спиење.Погоден за жени и мажи. Прилики : овој удобен превез може да се користи дома,во авион, во воз или во office.It е голема помош за ублажување на заморот. Произведено во САД Или Увезено. Големина : оваа маска за очи за печатење доаѓа во 8, 1х4, 1 инч, за да можете да ја изберете големината што ви одговара. Материјал : оваа сопствена маска за спиење е изработена од полиестер со мека и издржлива. Спијте Во Секое Време, Насекаде : Уживајте во непрекинат, релаксирачки сон со оваа мека,удобна маска за спиење во кревет,во авион,на долго патување со автомобил и додека кампувате.

Други карактеристики

Најдобри понуди