.

.

Maseенски есен мода 2022 џемпери за пуловер со долги ракави блок на боја на врвови, обичен тркалезен врат печатени лабави кошули блузи

Maseенски есен мода 2022 џемпери за пуловер со долги ракави блок на боја на врвови, обичен тркалезен врат печатени лабави кошули

DEN 372.80

Количина на стоки
Тековен

Полисетер спандекс Повлечете го затворањето. Материјал за миење. Материјал : полиестер+спандекс+памук, врвови во боја на боја за жени усвојуваат удобна и еластична ткаенина, лесна, мека за допир и дишење, повеќе пријателски расположени за кожата и удобно за носење, да ви донесат меко искуство со допирање. Колчерите на екипажот се погодни за есен, зима и пролет. Карактеристики : Блок -блок врвови за жени, обичен стил, екипаж, блок во боја, влечење, цврст и цветен принт, симпатичен дизајн, лесен и трендовски. Полки за џемпери за жени за жени можат лесно да се облекуваат нагоре и надолу. Еластичниот материјал совршено ја гушка вашата фигура. Модни совети : Блок -блок врвови за жени, џемпери на екипаж, џемпери за џемпери за жени, жени со долги ракави, врвови за жени обични есен, женски врвови облечени случајни. Погледнете ја табелата со големина пред да нарачате (опис на производот), предлагаме да нарачате една големина поголема ако не сакате тенок вклопување. Совпаѓање : Врвовите со долги ракави на жените можат да се совпаднат со фармерки, елеци, шорцеви, кратки здолништа, хулахопки, патики, високи потпетици, сите видови на собрание ве прават трендовски изглед. Врвовите за женски обичен пад е стилска облека за жените. Многу цврста боја и цветна маица достапна за вашиот избор. Повод : женските врвови облечени обични е совршен избор за секојдневно, датира, патувања, забава, спорт, шопинг, на отворено, активности, Божиќ и други прилики во есен, зима и пролет. Можете лесно да го облечете со хеланки, фармерки, шифон кардиган, палто, јакна, шорцеви или пар јога панталони. Полисетер спандекс. Повлечете го затворањето. Материјал за миење. Материјал : полиестер+спандекс+памук, врвови во боја на боја за жени усвојуваат удобна и еластична ткаенина, лесна, мека за допир и дишење, повеќе пријателски расположени за кожата и удобно за носење, да ви донесат меко искуство со допирање. Колчерите на екипажот се погодни за есен, зима и пролет. Карактеристики : Блок -блок врвови за жени, обичен стил, екипаж, блок во боја, влечење, цврст и цветен принт, симпатичен дизајн, лесен и трендовски.

Други карактеристики

Најдобри понуди