.

.

Sinestour Спиење Панда Симпатична Шетач Организатор Со Држач За Чаши Универзална Шетач Организатор Торба Отстранлив Лента За Рамо Шетач Додатоци За Пелени Телефонски

Sinestour Спиење Панда Симпатична Шетач Организатор Со Држач За Чаши Универзална Шетач Организатор Торба Отстранлив Лента За Рамо Шетач Додатоци

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

полиестер * * ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : големината на организаторот на количката е : 16, 73х5, 91х6, 3 ИНЧИ, големиот капацитет ви обезбедува доволно простор за складирање на сите предмети што ви се потребни кога излегувате, вклучувајќи : пелени, играчки, марамчиња, грицки, мобилни телефони, клучеви , шише за бебиња, шише со вода итн. Лесно за управување, нема потреба да носите тешки и обемни кеси за пелени, чанти или ранци. Организаторот на шетач може да ги интегрира сите предмети. * * ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : нашиот организатор на количка е изработен од 290 диагони (100% полиестер), издржлив патент и отстранлив оддел, со деликатни шевови на рабовите, густа ткаенина, многу лесна, силна и отпорна на абење, не е лесна за кинење, издржлива, лесна за чистење и нега, ќе трае долго време. Може да се користи за чување на вашите работи. * * МУЛТИ џебови : организаторот на колички со голем капацитет има главен џеб со Отстранлив оддел за лесна организација. Два еластично затворени странични џебови можат да складираат шишиња со вода, шишиња за бебиња и да спречат паѓање. Џебот со патент и удобниот џеб можат да складираат скапоцености како што се мобилни телефони, паричници, клучеви и пелени, марамчиња итн. и лесен за пристап. * * ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ : овој организатор на колички доаѓа со дополнителни ремени за колички и куки за лесна инсталација, само залепете ја прилагодливата мрежа на рачката или рачката на количката кога се користи и прилагодете по потреба. Може да ја поднесе тежината на предметите, без разлика дали одите или купувате, може цврсто да се фиксира на рачката. * * Одговара НА ПОВЕЌЕТО КОЛИЧКИ : нашиот организатор на колички одговара на повеќето шипки и рачки, како што се : лесни колички за бебиња, стандардни колички за бебиња, колички за колички, системи за патување со колички за бебиња или количка за чадор. Лесен за инсталирање и безбедно се прицврстува на рачката на количката, ослободувајќи ги рацете. Со отстранлив ремен за рамо, може да се користи и како стилска чанта за рамо. * * ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : големината на организаторот на количката е : 16, 73х5, 91х6, 3 ИНЧИ, големиот капацитет ви обезбедува доволно простор за складирање на сите предмети што ви се потребни кога излегувате, вклучувајќи : пелени, играчки, марамчиња, грицки, мобилни телефони, клучеви , шише за бебиња, шише со вода итн. Лесно за управување, нема потреба да носите тешки и обемни кеси за пелени, чанти или ранци. Организаторот на шетач може да ги интегрира сите предмети. * * ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : нашиот организатор на количка е изработен од 290 диагони (100% полиестер), издржлив патент и отстранлив оддел, со деликатни шевови на рабовите, густа ткаенина, многу лесна, силна и отпорна на абење, не е лесна за кинење, издржлива, лесна за чистење и нега, ќе трае долго време. Може да се користи за чување на вашите работи. * * МУЛТИ џебови : организаторот на колички со голем капацитет има главен џеб со Отстранлив оддел за лесна организација. Два еластично затворени странични џебови можат да складираат шишиња со вода, шишиња за бебиња и да спречат паѓање. Џебот со патент и удобниот џеб можат да складираат скапоцености како што се мобилни телефони, паричници, клучеви и пелени, марамчиња итн. и лесен за пристап. * * ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ : овој организатор на колички доаѓа со дополнителни ремени за колички и куки за лесна инсталација, само залепете ја прилагодливата мрежа на рачката или рачката на количката кога се користи и прилагодете по потреба. Може да ја поднесе тежината на предметите, без разлика дали одите или купувате, може цврсто да се фиксира на рачката. * * Одговара НА ПОВЕЌЕТО КОЛИЧКИ : нашиот организатор на колички одговара на повеќето шипки и рачки, како што се : лесни колички за бебиња, стандардни колички за бебиња, колички за колички, системи за патување со колички за бебиња или количка за чадор.

Други карактеристики

Најдобри понуди